Znajdujesz się w: strona główna > wybrane prace
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
To jest nasza Ameryka, czyli krótka historia Teatru Naszego
 
 

Mieliśmy wielką przyjemność tworzenia tego szczególnego wydawnictwa składającego się z książki oraz płyty CD. Powierzono nam stworzenie oprawy graficznej książki i płyty wraz z doborem papierów i technologii jej wykonania.

 
 

 

Wszystkie elementy graficzne, które zostały wykorzystane w projekcie i składzie książki są przetworzonymi fragmentami osobistego życia Autora i jego bliskich (skany, odbitki, zdjęcia, ilustracje...) - mają swoją historię i znaczenie. Nie ma przypadkowości, nawet takie drobiazgi jak numeracja stron jest wykonana ręką Autora. Wszystkie te elementy, wraz z elegancką oprawą, tworzą bardzo osobistą, pełną dowcipu i wzruszeń pozycję opisującą historię powstania Teatru Naszego Jadwigi i Tadeusza Kutów. Dodatkową atrakcją jest dołączona do książki płyta CD z muzyką i skeczami artystów z Michałowic.

 

Projekt: Michał Dutka

Książkę wraz z płytą CD można zamówić na stronie Teatru Naszego: www.teatrnasz.pl


 
 
Opinia Klienta

Po raz kolejny niezwykłą przygodą i źródłem wielu inspiracji była współpraca
ze Studiem Press Michała Dutki. Studio Press to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zadania, kreatywność i osobiste zaangażowanie wszystkich, którzy biorą udział w danym projekcie. Dziękujemy w imieniu swoim i pierwszych odbiorców "Nasze Ameryki..." za wszystko, co sprawia, że to wydawnictwo ma swój niepowtarzalny charakter - również dzięki zaangażowaniu Studia Press.


Wielkie dzięki,
Tadeusz Kuta.

 
 

Okładka książki wraz z płytą CD i etui

Okładka książki wraz z płytą CD

Przykładowe strony wewnętrzne książki wraz z płytą CD i etui

Projekt okładki książki

Ilustracja na pierwszej stronie okladki

Ilustracja na ostatniej stronie okladki

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79